Telefon Atakent Şube
Telefon Çamlıca Şube
Sağlıklı Dişler Sizi Bekliyor...

Randevu Al

Uzmanlarımıza bir randevu talebi iletin.
  Randevuya Gelirken

  Kliniğimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Almış olduğunuz ilk randevunuza gelmeden önce aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumanız, ilk randevunuzun daha verimli geçmesini sağlayacaktır.

  İlk Randevunuzda Bilmek İstediklerimiz:

  • Bir diş hekimini en son ne zaman ve neden ziyaret ettiniz? Bu ziyaret sırasında çekilen röntgenleriniz varsa lütfen yanınızda getiriniz.
  • Herhangi bir sistemik hastalığınız (kalp, tansiyon, guatr, şeker gibi) ve düzenli aldığınız ilaçlar (aspirin gibi) varsa bize mutlaka bildirmelisiniz.
  • Bu hastalıklarla ilgilenen doktorlarınızın isim ve telefon numaralarını yanınızda bulundurunuz.
  • Hamilelik gibi özel durumlarınız varsa bize bildiriniz.
  • Diş ağrınız varsa:
  • a) Ağrı ne zaman ortaya çıktı ve ne kadar sürdü?
  • b) Hangi dış etkenler (soğuk, sıcak, tatlı, baskı) ağrının tekrar ortaya çıkmasına neden oluyor?
  • c) Yüzünüzde şişlik oluştu mu?
  • d) Herhangi bir ilaç aldınız mı? Alıyor musunuz? Lütfen ilaçların isimlerini yazarak bize bildiriniz.
  • Bizden beklentileriniz nelerdir? Estetik amaçlı özel istekleriniz varsa lütfen bir kağıda yazarak bize bildiriniz..

  Randevu Bilgileri:

  Herkesin vaktinin değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle randevu ile hizmet veriyoruz. Size verilen randevuya 5-10 dakika önce gelmeniz o günün programında aksama olmaması açısından bize yardımcı olacaktır. Elde olmayan nedenlerle randevuya gecikmeniz durumunda, size ayrılan saatte daha kısa süreli bir tedavi tercih edilecektir. Kalan süre herhangi bir tedavinizin bitirilmesi için yeterli değilse, size başka bir güne randevu verilecektir. Uyamayacağınız bir randevunuz için, bizi mutlaka en geç 24 saat öncesinden haberdar ediniz.

  Küçük Konuklarımız:
  Çocuklarda tedavinin anne-baba tarafından onaylanması bizim için önemlidir. Görüşmeler haricinde, tedavi esnasında çocuğun diş tedavisine uyumunu arttırabilmek için anne-babanın bekleme salonunda istirahat etmesini tercih ediyoruz. Küçük çocuklarda diş tedavisi için sabah saatleri daha uygundur.

  Periyodik Kontroller:
  Kapsamlı diş tedavilerini ve diş kayıplarını azaltmak için sizinle aynı isteği paylaşıyoruz. Bu ancak problemlerin büyümeden tespit edilebildiği düzenli kontrollerle mümkündür. Tedavinizin bitiminde 6 aylık aralıklarla kontrol randevularınız size hatırlatılacaktır. Bu randevularda yapılan tedaviler kontrol edilip, diğer dişlerinizle ilgili bir sorun olup olmadığı tespit edilecektir. Amacımız diş tedavilerinizi zamanında ve hoş bir şekilde gerçekleştirebilmektir. Size daha iyi bir hizmet verebilmek için şikayet ve önerilerinizi dinlemeye her zaman hazırız